הצוות שלנו

מונה 3 רופאים וטרינרים – כולם בוגרי ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט בישראל ובעלי נסיון קליני ייחודי לכל אחד מהם וכן 4 עוזרי וטרינר מיומנים ומנוסים.

 

 

ד"ר נעם רונן
הינו בוגר המחזור הראשון של ביה"ס לרפואה וטרינרית בישראל (1985-1989) התמחות ברפואה וטרינרית באוניברסיטת פרטוריה בדרום אפריקה (1989-1992) . בעל תואר מומחה לרפואה וטרינרית קלינית. עם חזרתו של ד"ר נעם רונן ב-1992 מהתמחות בחו"ל נפתחה המרפאה הראשונה בבית אליעזר בחדרה, ובהמשך נפתחו מרפאות נוספות (ראה מטה). הקו העיקרי המנחה את פעילות המרפאה הוא השילוב בין שירות ללקוח ברמה גבוהה יחד עם מצויינות מקצועית. ד"ר נעם רונן מקפיד לאורך השנים להתעדכן בהשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל. ד"ר רונן הספיק לעבוד במספר מרפאות ובתי חולים וטרינריים בארה"ב, אנגליה ודרום אפריקה.

 

ד"ר בת שחר סטולרו
הינה בוגרת של ביה"ס לרפואה וטרינרית בישראל משנת 2016. מאז עבדה במרפאתנו ברפואה וטרינרית של חיות מחמד, ללדת ולגדל בן מקסים ולא מוותרת לגדל יחד איתם גם חיות מחמד. מאוד אוהבת לטפל בכלבת הבורדר קולי המדהימה שלה איזי ומטפלת במסירות באהבה ובידע רב במטופלים שלנו ובהורים שלהם. מעבר לאהבתה לרפואה פנימית וכירורגיה בת שחר אוהבת במיוחד את נושא הרפואה השיקומית ועזרה לכלבים לחתולים בהתאוששות והחלמה מניתוחים אורטופדיים ונוירולוגיים.

 

ד"ר אוריה כנדאניאן
בוגר של ביה"ס לרפואה וטרינרית בישראל משנת 2018. מאז עבד במרפאתנו ברפואה וטרינרית של חיות מחמד, אוהב מאוד ספורט ימי ומגדל באהבה את ג´ין הכלבה המקסימה שכמו אבא שלה אוהבת חופש ומרחבים. אוריה אוהב מאוד את נושאי ההרדמה הכירורגיה והרפואה הפנימית. אוריה הינו הרופא המוביל את המרכז הוטרינרי חריש

 

שרון באור
שרון גדלה בקיבוץ ולאורך כל חייה טיפלה בבעלי חיים בבית ובאורווה. יש לה ניסיון, המון אהבה ומגע מיוחד לבעלי חיים. אנחנו קוראים לה הלוחשת לכלבים. שרון אוהבת במיוחד להשתתף בניתוחים ובטיפול שלאחר ההתאוששות מהרדמה.

 

יקיר ארליך
יקיר בעל רקע פרה-רפואי עוד לפני הגעתו למרפאתנו בה הוכשר כעוזר וטרינר. מגדל במסירות ואהבה 3 כלבים מקסימים ושובבים סקאיי סאלם והנרי ואוהב להדריך וללמד

 

 

רות נח
רות גדלה במרפאתנו וצמחה להיות עוזרת וטרינר מיומנת שמגדל והמון מסירות ואהבה את קוקו הכלב השובב שלה. רות וקוק הם בעלי נפש חופשיה שאוהבים מרחבים וטיולים משותפים בחיק הטבע . לרות יש לב גדול גם לחיות המחמד וגם לבעליהן.

 

אורלי בר
אורלי היא מושבניק גזעית אוהבת חיות ואדם ומגדלת באהבה את 7 הילדים שלה (!!!) ואת הכלב החמוד שלה . יש לה אהבה לגידול זנים נדירים של עופות. ובבמרפאה היא עוזרת באהבה והרבה רצון טוב ללקוחות ולמטופלים.

 

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot