כיצד מוצאים וטרינר בקיסריה והסביבה

כיצד מוצאים וטרינר בקיסריה והסביבה?


לבעלי חיות המחמד בקיסריה צורך אחד משותף והוא למצוא וטרינר מקצועי וזמין עבורם. חשוב מאוד לבחור וטרינר בקיסריה באופן מושכל ולא להתפשר רק על מה שקרוב לביתכם ובוודאי לא על מה שהכי זול. חשיבות מרכזית יש למומחיות ולנסיון העשיר של ד"ר נעם רונן, מומחה לרפואה וטרינרית קלינית . בנוסף, הצוות המיומן והאדיב המונה 3 וטרינרים בוגרי הפקולטה לרפואה וטרינרית בישראל, וכן צוות מיומן של עוזרי וטרינר. להלן השיקולים העיקריים בבחירת וטרינר בקיסריה, כאשר המרכז הווטרינרי בהנהלתו של ד"ר נעם רונן בהחלט עונה על כולם.

וטרינר בקיסריה – מגוון טיפולים תחת קורת גג אחת

 


בחירת וטרינר בקיסריה חייבת לקחת בחשבון את מגוון הטיפולים שמציעה המרפאה בשגרה, במניעה ובחירום ותחת קורת גג אחת. את זאת מקיים המרכז הווטרינרי בהנהלתו של ד"ר נעם רונן בשילוב בין 3 סוגי שירותים: מרפאה הממוקמת בקניון אורות קרוב אליך, וכן המרכז הוטרינרי בחדרה שהוא בית חולים וטרינרי המקיים את כל מיגוון השירותים הטיפוליים והאבחוניים ובנוסף שירות VIPet -  שהוא שירות עד הבית.  משמעות הדבר היא כי המרפאה או המרכז הווטרינרי יציעו לכם לא רק חיסונים, טיפולים כנגד טפילים ובדיקות וטיפולי שיניים אלא אף בדיקות דם, צואה ושתן במקום, חדר ניתוחים משוכלל, חדר אישפוז, אמצעי הדמיה וטיפול נימרץ מתקדמים וכו´. לנוחיותכם, חשוב שהמרפאה תחזיק מלאי סביר ומגוון של מזון רפואי למצבים רפואיים שונים, החל מבעלי חיים אלרגיים וכלה במצבים של בעיות כליה, מפרקים , עור ועוד.

וטרינר בקיסריה – מקצועיות נוחות ושירות הם שם המשחק

 


קיסריה צמודה לאור עקיבא, וממוקמת ליד 2 צירי תנועה מרכזיים- כביש 2 וכביש 4. נוחות ההגעה אל הווטרינר חשובה ביותר ובמידה והמרפאה ממוקמת על ציר תנועה מרכזי, הרי זה משובח. כל וטרינר בקיסריה חייב לקיים שעות פעילות נרחבות במיוחד, כולל קבלת קהל בשעות הבקר והערב. על מנת לתת שירות יעיל ובכל שעה שהיא, עליו להיות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לקריאות דחופות במקרה של נשיכה, פציעה, תאונה או מחלת חיית המחמד. המרכז הווטרינרי נעם רונן שבקיסריה, ממוקם על כביש 4 (ציר תנועה מרכזי) בקניון אורות, ללא בעיות חנייה, ללא פקקי תנועה, עם קביעת תורים הנוחים ללקוח, שירות VIP עד הבית, מקצועיות וטיפולי שגרה וחירום תחת קורת גג אחת. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרכז הווטרינרי נעם רונן ולהשיג לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

קביעת תורים לוטרינר בקיסריה

 


לטיפולים שיגרתיים, למשל לצורך חיסון כלב או חיסון חתול  או לצורך טיפול וטרינרי בכלב או חתול חולה ניתן להתקשר המרכז הווטרינרי נעם רונן בטלפון 052-2592729 . ניתן לקבוע תור לוטרינר בקיסריה לפי הימים והשעות הנוחים לכם.

שירות וטרינר בקיסריה VIPet -  שהוא שירות עד הבית.

 


השירות כולל  אפשרות לאיסוף של הכלב או החתול אל המרפאה או מהמרפאה הביתה לצורך טיפול וטרינרי במרפאה. שירות זה יכול להנתן לטיפולים מונעים כגון חיסונים או לטיפולי חירום ופינוי אל בית חולים וטרינרי של  המרכז הווטרינרי נעם רונן. בנוסף ניתן לקבוע גם שירות לוטרינר בקיסריה בבית הלקוח בנושאים שניתנים לטיפול ביתי.

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot