וטרינר בחדרה – דגשי בחירה עיקריים

וטרינר בחדרה – דגשי בחירה עיקריים


כל וטרינר בחדרה מהווה למעשה את רופא המשפחה של בעלי החיים שאתם מגדלים והופך לשותף פעיל בגידולן מהפן הרפואי. מאחר וישנן מחלות רבות, חלקן קטלניות, אשר יכולות לעבור מחיות המחמד אל בעליהן, הרי שחשוב להיות בקשר מתמיד עם מרכז וטרינרי איכותי שיספק ארסנל טיפולים מקיף. 

וטרינר בחדרה המפעיל מרכז וטרינרי

 


חשוב מאוד לשים לב להבדלים שבין מרפאה וטרינרית רגילה לבין מרכז וטרינרי מקצועי. וטרינר בחדרה או וטרינר בבאר שבע אשר מפעיל מרפאה רגילה, אינו מסוגל לתת מענה עבור טיפולים מורכבים יחסית ולכן מעניק את טיפולי הסטנדרט בלבד. החיסרון לכך ברור, במיוחד כאשר ישנה בעיה דחופה שדורשת טיפול רפואי ואין לכם את הזמן לקבל הפניה לצילום או טיפול במקום אחר. מרכז וטרינרי הינו מרפאה וטרינרית משוכללת יותר אשר כוללת את השירותים הבאים :

מכון הדמיה – רנטגן, אולטרסאונד, אנדוסקופיה וכו´.

מעבדה צמודה – לבדיקות דם , צואה ושתן.

חדר ניתוחים והתאוששות.

וטרינר אשר פועל בסביבה טכנולוגית זו, זוכה לעולם ומלואו מבחינה מקצועית ומסוגל להעניק את הטיפול ביותר עבור חיות המחמד שלכם. המרכז הווטרינרי בהנהלתו של ד”ר נעם רונן, הינו מוביל בתחומו באזור חדרה והשרון, מרפאה וטרינרית מקצועית ואיכותית אשר מסוגלת לתת מענה לכל בעיה רפואית שצצה.

וטרינר בחדרה - טיפולים שגרתיים

 


ברוב המקרים, הביקור שלכם במרפאה של חיית המחמד שלכם מסתכם בקבלת טיפולי שגרה, אשר מונעים התפתחות מחלות עתידיות. כל וטרינר בחדרה המכבד את עצמו, רצוי כי ינהל רשומות (עדיף ממוחשבות) של תיקי חיות המחמד שלכם על מנת לזמן אתכם לקבלת הטיפולים בזמן. זכרו, חלק מהמחלות מסוכנות ביותר ועלולות לפגוע לא רק בחיית המחמד אלא גם בכם, ולכן חשוב ביותר לבצע את הטיפולים בזמן. במרכז הווטרינרי בהנהלתו של ד”ר נועם רונן בחדרה, תוכלו ליהנות תחת קורת גג אחת משירות מתן חיסונים, טיפול בטפילים (חיצוניים ופנימיים) ואף טיפולי שיניים מניעתיים וממוקדים. כולם מתבצעים על פי לוח זמנים קבוע וידוע מראש.

אז למעשה, וטרינר בחדרה שזוכה לעבוד במרכז וטרינרי של ממש, מהווה הרבה יותר מעוד מרפאה עבור לקוחותיו אלא יותר "מיני בית חולים" בעתות שגרה וחירום. בחרו בו כהלכה ותזכו בחיית מחמד בריאה ומאושרת.

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot