וטרינר בחדרה – חשיבות אמצעי ההדמיה והמעבדה

וטרינר בחדרה – חשיבות אמצעי ההדמיה והמעבדה


אחד השיקולים החשובים בבחירת וטרינר בחדרה צריך לקחת בחשבון את הימצאותם של מכשירי ההדמיה והמעבדה השונים במרפאה, אותם נפרט מיד בהמשך. המרפאה הוטרינרית בחדרה של ד"ר נעם רונן מציעה מגוון אמצעי הדמיה ושירותי מעבדה מתקדמים תחת קורת גג אחת, ומהווה את המקום הבטוח ביותר עבור חיית המחמד שלכם.

וטרינר בחדרה – שירותי רנטגן

 


מכשיר הרנטגן הינו אמצעי ההדמייה הבסיסי ביותר שצריך להימצא במרפאה וטרינרית. וטרינר בחדרה אשר אינו מחזיק בציוד זה, אינו יכול לקבל מידע חיוני אודות המתחולל בתוך גופה של חיית המחמד שלכם שכן באמצעות הרנטגן ניתן לגלות שברים או סדקים בשלד, התפתחות דלקות, חורים בשיניים ואף גידולים בשלבי ההתפתחות הראשוניים שלהם!

וטרינר בחדרה – שירותי אולטרה סאונד

 


חשוב מאוד לבחור וטרינר בחדרה אשר מחזיק באמצעי הדמיה זה. האולטרה סאונד משתמש בגלי קול על מנת לבצע הדמייה של איברים גדולים בתוך הגוף וע"י כך לאפיין בעיות שקרני הרנטגן אינן מסוגלות להראות. באמצעות האולטרה סאונד ניתן להסתכל על רקמות המוח, הכליות, מערכת העיכול והלב ואף על העובר ברחם אמו.

וטרינר בחדרה – שירותי אנדוסקופיה ואוטוסקופיה

 


אוטוסקופיה הינה בדיקה אשר מתמקדת באבחון בעיות בעור התוף ותעלת השמע במקרים של בעיות שמיעה או התפתחות דלקות. אנדוסקופיה הינה בדיקה אשר משתמשת בסיב אופטי הנושא מצלמה לביצוע אבחון, ביופסיה וניתוחים זעירים בתוך גוף בעלי החיים מבלי לפלוש לתוכו באמצעים אגרסיביים כגון ניתוח. וטרינר בחדרה המחזיק בשני אמצעים אלה יכול לחסוך לכם טרחה רבה בהגעה לבית החולים וטרינרי בבית דגן בבעיות הקשורות לכך.

וטרינר בחדרה – המעבדה עצמה

 


ציוד ההדמיה נועד לזהות בעיות בתוך הגוף של חיית המחמד מבלי לפלוש אליו ולספק את הטיפול המתאים ביותר. כל וטרינר בחדרה אומנם יקבל מידע רב בעזרת בדיקות ההדמיה, אך על מנת לאפיין את הבעיה טוב יותר, עליו לבצע גם בדיקות מעבדה כדי לבצע שלילה של מצבים רפואיים מסוימים ולהגיע לאבחון המדויק. על מנת לקבל שירות יעיל, ממוקד ומהיר, כדאי שבמרפאה תהיה גם מעבדה מתקדמת בעלת אמצעים לפענח את בדיקות ההדמיה, בדיקות דם, פרזיטולוגיה, בדיקות שתן, בדיקת ביופסיות ועוד.

ד"ר נעם רונן הוא וטרינר בחדרה המפעיל מרכז וטרינרי מתקדם במיוחד. כאן תזכו בשירותי הדמיה ומעבדה מקיפים ותעניקו לחיית המחמד היקרה שלכם את הטיפול המסור ביותר.

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot