מרכז וטרינרי – מה הוא כולל?

מרכז וטרינרי – מה הוא כולל?


בתים רבים בישראל מבצעים פעולה מבורכת והיא נתינת רווחה ומחסה, בית חם לכל עניין ודבר, לחיית מחמד הזקוקה לכך. מרכז וטרינרי חדרה  נועד לתת מענה רפואי לכל אותם בעלי חיות מחמד בעתות שגרה אך גם בעתות חירום. מרפאות וטרינריות אלו מציעות תחת קורת גג אחת מגוון רחב של טיפולים לחיות המחמד.

מרכז וטרינרי חדרה בעתות שגרה


בימות השגרה כל מרכז וטרינרי צריך לוודא כי נשמרת בריאותה של חיית המחמד וכי נעשים כל המאמצים על מנת למנוע מחלות והתפתחות בעיות רפואיות נוספות. לשם כך כל מרכז וטרינרי חדרה מעמיד לטובת לקוחותיו מערך שלם של טיפולים לעתות שגרה כגון:
•    חיסונים – לגורים ולבוגרים, ע"פ ההמלצות של אירגון הוטרינרים.
•    טיפולים מונעים-  כגון טיפולים כנגד תולעים וכן כנגד קרציות ופרעושים.
•    רפואת שיניים – מניעה וטיפול של בעיות שיניים וחניכיים לרבות חינוך והדרכה בנושא זה.
•    בדיקות תקופתיות – בדיקות דם, בדיקות רפואיות שנתיות וכו´.
•    התאמת מזון רפואי – למניעת השמנה ומחלות כרוניות וכחלק מההדרכה לאורח חיים בריא ותזונה נכונה לחיות המחמד.

מרכז וטרינרי
חדרה איכותי שם דגש רב גם על הרפואה המונעת. בדיוק כמו המכתבים שמגיעים אלינו מקופות החולים על מנת להתחסן או להיבדק, כך פועלת גם המרפאה הוטרינרית אשר מפיצה תזכורות דרך הטלפון בהודעות טקסט ובשיחות ישירות לבעלי חיות המחמד לסור למרפאה ולקבל את טיפולי השגרה ע"פ לוז קבוע.

מרכז וטרינרי במקרי חירום

 


בשעות חירום ובעתי מצוקה רפואית קשה או מסכנת חיים אנו, בני האדם, פונים לבית החולים. גם לחיות מחמד קיים בית חולים אשר נמצא בחדרה. מרכז וטרינרי חדרה מפותח דיו ויכול לעזור לכם לטפל בחיית המחמד שלכם ברגעים קשים תוך זמן תגובה קצר ובמיטב האמצעים ולחסוך את ההגעה עד מרכז הארץ. מרכז וטרינרי חדרה יכול לספק עבורכם מגוון רחב של שירותים לשעות חירום כגון ניידת עד הבית (במקרה של תאונה או פציעה), חדרי אשפוז, חדר ניתוחים, אמצעי הדמיה ועוד ומתופעל על ידי הצוות המקצועי ביותר המיומן והמנוסה ביותר בכל האזור.

מרכז וטרינרי נעם רונן הוא דוגמא מצויינת למרכז וטרינרי מוביל אשר מציע את כלל השירותים הוטרינריים עבור חיית המחמד שלכם תחת קורת גג אחת. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולקבל את הטיפול המתאים.

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot