מרכז וטרינרי לעומת מרפאה וטרינרית

מרכז וטרינרי לעומת מרפאה וטרינרית


וטרינר הינו "רופא של חיות" וככזה הוא רשאי להעניק שירותי רפואה מתקדמים למגוון רחב של חיות מחמד בשגרה ובחירום. מרכז וטרינרי הינו וריאציה מתקדמת יותר של המרפאה הוטרינרית הקלאסית ולכן בבואכם לבחור לעצמכם וטרינר, חשוב מאוד להתעקש רק על הטוב ביותר עבורכם ולבחור בבית החולים הוטרינרי המרכז הוטרינרי חדרה בניהולו של ד"ר נעם רונן אשר ישמח לעמוד לשירותכם עם מגוון שירותי רפואה, תחת קורת גג אחת.

במה מתבטא ההבדל בין מרכז וטרינרי למרפאה וטרינרית "רגילה"?

 


כל מרפאה וטרינרית מופעלת ומנוהלת ע"י וטרינר מוסמך אשר מציע את שירותיו באופן פרטי למגוון לקוחותיו. מרפאה וטרינרית מעניקה טיפולי שגרה וחירום ובדר"כ מופעלת באופן מצומצם למדי. ה- "צמצום" עשוי להתבטא בשעות פתיחה מעטות, מיעוט בוטרינרים בעלי התמחויות שונות ולעיתים רבות אף במחסור בציוד טכנולוגי מתקדם. לעומת מרכז וטרינרי מתקדם, מרפאות וטרינריות סטנדרטיות עשויות להפנות את בעלי חיות המחמד לוטרינרים אחרים בשעת הצורך לא מפאת חוסר ידע בטיפול זה או אחר אלא מפאת היעדר מתקנים וציוד. יחד עם זאת, אין לבצע הכללה ע"פ השם בלבד שכן ישנן מרפאות וטרינריות מובילות ומצטיינות ועלינו לבחור ע"פ השירותים המוצעים בלבד.

אילו שירותים מציע לנו מרכז וטרינרי מתקדם?

 


מרכז וטרינרי כשמו כן הוא, שכן הוא מרכז את כל שירותי הווטרינריה המתקדמים תחת קורת גג אחת. מרפאה מתקדמת מעין זו אמורה לספק את כל הפתרונות הרפואיים עבור כלל חיות המחמד תחת קורת גג אחת והיא עושה זאת באמצעים הבאים :
•    מגוון וטרינרים עם מגוון התמחויות – כירורגיה, התמחות בבעלי חיים אקזוטיים ועוד.
•    ציוד משוכלל – לניתוחים והדמיות.
•    הפעלת מרפאת שיניים לחיות מחמד.
•    שעות פתיחה מגוונות המותאמות לאנשים עובדים, טיפולי חירום 24/7 וביקורים עד הבית.
•    ידע במזון רפואי ואספקה של מזון מותאם אישית.

מרכז וטרינרי חדרה הוא בית חולים וטרינרי היחידי באזור השרון, חדרה והסביבה  שמנוהל על ידי מומחה לרפואה וטרינרית . חשוב מאוד לבחור מרכז וטרינרי הולם אשר יוכל לעזור לכם לטפל בחיית המחמד שלכם מבלי להזדקק לסור לבית החולים בכל מצב רפואי שהוא, אלא רק במקרים יוצאי דופן. כזה הוא בדיוק המרכז הוטרינרי בניהול ד"ר נעם רונן בחדרה – כאן תמצאו את כל טיפולי הווטרינריה תחת קורת גג אחת יחד עם צוות רפואי מהדרגה הראשונה. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו כבר נדאג לכל השאר.

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot