חינוך גור חתולים ביתי לצרכים

חינוך גור חתולים ביתי לצרכים


מזל טוב! אם צרפתם לביתכם גור חתולים קטן ומתוק שהוא כבר עצמאי חסכתם לעצמכם את כאב הראש של חינוך הגור לצרכים! אם אימצתם גור יתום בשלבי יניקה תיצטרכו לעזור לו לעשות את צרכיו תוכלו להתקשר למרכז הוטרינרי של ד"ר רונן לקביעת תור לייעוץ.
גורי חתולים עצמאיים ובריאים מסתגלים מיד לעשיית צרכים במקום המיועד לכך. כל שעליכם לעשות הוא לספק להם ארגז עם "חול" מתאים. הכלל המומלץ על ידי פסיכולוגים של חתולים הוא שמספר ארגזי החול בבית הוא מספר החתולים ועוד אחד. זאת אומרת אם ישנם למשל 2 חתולים יש לאפשר להם גישה ל-3 ארגזי חול! מיקום הארגזים צריך להיות מותאם לייחסים החברתיים שבין חברי הלהקה
סוגי החול השונים :
1.    חול פשוט- יתרונו במחיר הזול אבל פחות נוח לשימוש כי קשה יותר להפריד את הצרכים של החתול מהחול הנקי.
2.    חול מתגבש- גם הוא זול וקל יותר לניקוי והפרדה של הצואה והשתן של החתול ובדרך כלל מסריח פחות מהפשוט.  חלק מסוגי החול המתגבש בעלי תוסף ריח נעים ומנטרל ריחות רעים.
3.    חול קריסטלי- בעל כושר ספיחה גבוה במיוחד ולכן חסכוני ונוח להפרדת הצרכים של החתול ובו הצורך להחלפת החול נמוכה יותר מסוגי החול הפשוטים יותר.

זיכרו יש לשמור על הארגז נקי על ידי הרחקה יום יומית של הצרכים של החתול והחלפת החול כולו כל מספר ימים בהתאם למצבו.  אם לא נעשה כן החתול עלול להתחיל בהרגלים מגונים של עשיית צרכיו מחוץ לארגז החול. במידה והחתול שלכם אינו עושה את צרכיו בארגז החול שלו תוכלו להתקשר למרכז הוטרינרי של ד"ר רונן לקביעת תור לייעוץ ובדיקה. במצב זה יש לשלול דלקת בדרכי השתן או מצבים רפואיים אחרים העלולים לפגוע בהשתנה התקינה של החתול.
חתול המיועד לעשות את צרכיו בחוץ יבצע את משימתו בשמחה כל עוד יקבל גישה חופשית החוצה אל החצר. אולם זיכרו יציאה מחוץ לבית חושפת את הגור לסכנות רבות.
במרכז הוטרינרי בחדרה של ד"ר נעם רונן נשמח לעזור לכם עם שאר הטיפולים שגור החתולים החדש שלכם זקוק להם כגון חיסונים טיפול כנגד תולעים , פרעושים וטפילים אחרים על מנת לשמור על בריאותו ובריאות בני הבית . טלפנו 052-2592729

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot